Nasıl Satın Alırız ? - Paykasa, Astropay ve PayKwik gibi günümüzün en fazla kullanılan ön ödemeli kartlarını satın almak .. - Nasıl Satın Alırız, nasıl astro pay alırız, nasıl paykasa alırız, nasıl paykwik alırız.
NetoKart, PayKasa, AstroPay, PayKwik, PayKart Bugüne kadar 0,00 $ işlem hacmi 0,00 € işlem hacmi 0 adet kart satışı +90 553 851 99 31 NetoKart
"Güvenilir Pay Kart Satışı" Skip Navigation Links
NetoKart, PayKasa, AstroPay, PayKwik, PayKart
Nasıl Satın Alırız ? -Nasıl Satın Alırız, nasıl astro pay alırız, nasıl paykasa alırız, nasıl paykwik alırız.
Skip Navigation Links
Nasıl Satın Alırız ?

Nasıl Satın Alırız ?

Nasıl Satın Alırız ?

Paykasa, Astropay ve PayKwik gibi günümüzün en fazla kullanılan ön ödemeli kartlarını satın almak için bizimle 7/24 online iletişim bilgilerimizdeki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Müşterimizle konuşup, belirlemiş olduğunuz kartınız için verilecek PIN numaraları satın aldığınız kartlara ait olan bakiyeleri temsil etmektedir. Alışverişlerinizi yaparken PIN kodu numarasını ödeme ekranına girdiğiniz takdirde ödeme işleminizi tamamlamış olursunuz.

Bu PIN kodlarınızı başkaları ile asla paylaşmamalısınız. Aksi takdirde sizden önce bir sitede ödeme yapmak için kullanmaları durumunda paranız boşa gitmiş olacaktır. 

Ödeme yapmadan önce satın almak istediğiniz bakiyenin Euro veya Dolar karşılığını öğrenmeniz gerekmektedir. Sitemizde kartlarımızın güncel kura göre fiyatları sürekli güncellenmekte ve size en uygun fiyatlar ile paykasa, astropay, paykwik kartları sunulmaktadır. TL olarak ödeme yapacağınız için güncel ve doğru olan miktarı göndermelisiniz.

Ön ödemeli kartları satın alma aşaması ile ilgili aklınıza takılan sorular olursa yine 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

XML Sitemap   |  RSS   |  netokart.com © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web